aktualizováno: 11.06.2009 11:48:16

JARO 2009
KTB-B:

9. Kolo KTB-B - Sokol Vysočany B 0:1
Ztráta dvou bodů je hořká, ale po výkonu který jsme předvedli se dá mluvit o velkém spyknutí. Soupeře jsme přestříleli třikrát, trefili jsme třikrát konstrukci brány, ovládali hru, měli několik vyložených šancí a předvedli možná nejlepší výkon v obraně v celé sezoně. Co naplat Sokol čekal a čekal a naší chyby se jako vždy dočkal... jak k ní došlo se těžko popisuje, nahrávka golmanovi ten neví co s míčem a tak trefuje metr před sebou stojícího útočníka sokolu, míč odrazem přelobuje golmana, ještě ho předbíha útočník a kontroluje jeho dráhu letu do branky- no bolest a muka a zase muka. Nasledných patnáct minut tlaku přineslo tyčku a několik šancí gol ale nepřišel. Na konci si ještě o vysledku chtěl povidat prcek s jedním ze soupeřů a tak se brutálně kopali do nohou- vyloučení. No prostě zlo.

10. Kolo KTB-B - Gente - yeti FC 0:5
Důležity zápas o sestup dopadl výsledkově katastrofálně a tak si na podzim obujeme šestiligové kopačky. Smutnou informací sezóny je, že z naší kdysi strach nahánějící brankářské školy(Milan, Vojta...) se stává cirkusová dvojice, kterou před chybami nezachrání ani stabilní obrana ani jejich pitný(pivní) režim den před zápasem. Pro představu náš golman číslo jedna má průměr 3.7 brány na zápas a ani jednou neinkasoval méně než třikrát za zápas. Další číslo statistiky je ještě zajímavější: s šesti proher jsou čtyři o gól a ve vzduchy lítá pět, šest bodů které jsme měli doslova přímo před sebou a odevzdali je poslušně soupeři. V tomhle utkání byl nejlepším hráčem asi rozhodčí, který se nepochopitelně postavil na stranu faulujících a skuhrajících Yetimanů, potrestal nás v úvodu 2x kartou a po likvidačním zákroku obránce hostů překvapivě pro nás i gente neudělil nic. To už se faulovaný Krsy nasral a během pěti minut byl vyloučen prosím pěkně tzv: ZA KECI. Jinak to ani nemohlo dopadnout celá druhá půle ve čtyřech. TYPICKÝ ZÁPAS HANSPAULKY, ktery rozhoduje uplně něco jiného než fotbal...
TABULKA 5H. LIGY:

Kdo nás ještě potká...
Aspiranti postupu...

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů

6. Kolo KTB-A - Černý koně TMK 3:4(2:1)
Páteční utkání našeho týmu bylo velmi hektické a to jak po stránce zápasové, tak po stránce poskládání příslušného počtu hrajících. Počátek zápasu se nevyvíjel příliš dobře, jelikož jsme začínali v 4 v poli. Po několika minutách naštěstí Jensek našel hřiště a mohli jsme se pokusit se zápasem něco dělat. Sice úvodní gól vstřelil soupeř, ale následně jsme se zvedli, hru vyrovnali a do poločasu jsme díky Jenskově odvaze a značném přispění soupeřova brankáře dali 2 góly. Druhý poločas byl opět boj, obě družstva se dobře pohybovala a obě dala po jednom gólu, hrál se na poměry 8. ligy atraktivní fotbal. Soupeř, který měl na střídání 3 hráče postupně přebíral iniciativu a my zubynehty bránili hubené vedení 3:2. Bohužel nám poněkud liknaví rozhodčí neuznali 2 góly, přičemž jeden z nich byl naprosto regulérní a tak na místo navýšení vedení padl gól do naší sítě. Do závěrečného hvizdu chybělo 12 minut a my hrdinsky bránili cenný bodík. Čas ovšem ubíhal mnohem rychleji než síly a tak po několika našich promrhaných šancích přišel gól v poslední minutě. Kdo gól obdržel asi netřeba zdůrazńovat. KTB-A tedy opouštelo Angelovovu hrací plochu bez bodu, avšak s hlavou vztyčenou.
Sestava: Tomáš-Příba, Vali, Jensek, Galis, Zičák
Střelci: Jensek 2, Příba